Sunucu değiştirdik o yüzden sistemde aksaklıklar olabilmektedir.

My Best Friends Wedding Ekibi Kamera Karşısında

Aydın
10 Şub 2019
My Best Friends Wedding Ekibi Kamera Karşısında

Başrolünü Cameron Diaz, Julia Roberts, Dermot Mulroney ve Rupert Everett‘ın paylaştığı 90’lı yılların en eğlenceli romantik komedi filmlerinden “En İyi Arkadaşım Evleniyor” film ekibi yıllar sonra yeniden bir araya geldi. Entertainment Weekly için kamera karşısına geçen ekibin hala ilk günkü enerjilerini korudukları görülüyor.

“En iyi Arkadaşım Evleniyor” filminin ana mottosu ve dillendirdiği başlıca tema, hala günümüz gençliğinin diline pelesenk olmuş bir geyiğin de miladı sayılabilecek bir espridir: Karşı cinsteki iki yakın arkadaş birbirine şu şekilde söz verir, tıpkı Michael ve Julianne’nin yaptığı gibi: Eğer 28’lerinde hala kimse ile evlenmemişlerse, birbirleriyle evleneceklerine söz verirler! Julianne 28’ine yaklaşmaya başlayınca, şimdi Chicago’da spor yazarı olan Michael’i araması gerektiğini ve anlaşmalarının sona erdiğini söylemesi gerektiğini düşünürken, Michael Julianne’ı arayarak dört gün sonra evleneceğini haber verir. Bunun üzerine Julianne arkadaşına düğün hazırlıklarında yardım etmek için hemen Chicago’ya gelir. Gelişinin asıl nedeni ise bu evliliği önlemektir. Julianne’ın önünde sadece üç gün kalmıştır. Bu süre içinde Michael ve Kimberly’nin aralarını bozmak için her yola başvurur. Sonunda düğün günü Michael’a onu sevdiğini söyler ve onu öper ancak Kimberly onları izlemektedir. Şimdi Michael’ı çok zor bir karar beklemektedir. Filmde Julianne rolünde Oscarlı oyuncu Julia Roberts’ı, Michael rolünde Aile Sırları, Genç Silahşörler, Kiralık Sevgili filmleriyle tanıdığımız başarılı oyuncu Dermot Mulroney’i, Kimberly rolünde Charlie’nin Melekleri’nin sarışın güzeli Cameron Diaz’ı ve George rolünde ise usta oyuncu Rupert Everett’ı izlemiştik.

EW mikrofonlarına konuşan My Best Friends Wedding’in yönetmeni P.J. Hogan, Diaz, Everett ve Mulroney’in yerine tamamen farklı isimler düşündüğünü dile getirdi. Hogan’ın aklındaki ekip ise Reese Witherspoon, Benicio Del Toro ve Russell Crowe‘dan oluşuyordu. Ancak Julia Roberts aklındaki tek kalıcı isimdi. Hogan, Julia Roberts’ın parlayan yıldızıyla eşit olduğunu farkettiği için Cameron Diaz’a teklif götürdüğünü ifade etti. Film, 1997 yılında izleyicileriyle buluştu ve Hollywood’un başarılı romantik komedi filmlerinden biri olarak akıllarda yer etti.

Yorumlar

Son Çıkan Filmler | 2019 Filmleri izle | Film izle | Güncel Film izle | Reklamsız Film izle 4K Film izle | 2018 Filmleri izle | HD Film izle | Netflix Dizi izle | 1080p Film izle | 720p Film izle