Sunucu değiştirdik o yüzden sistemde aksaklıklar olabilmektedir.

4K Film izleme sitesi yayına girdi

Aydın
25 Mar 2019
4K Film izleme sitesi yayına girdi

İnternet üzerinde izlenen filmlerin yaygınlaşması ile birçok insan tarafından görüntü kalitesi açısından tercihler de ortaya çıkmaya başladı. Birçok kişi izlediği filmleri yüksek çözünürlükte izlemekten oldukça keyif alıyor. Yepyeni çıkan teknolojiler ile de dizi veya film severlerin bu istekleri gerçekleşmiş oldu.

1080p olarak bildiğimiz ve çoğu kişinin kullandığı çözünürlükten kat be kat daha fazla çözünürlüğe sahip olan 4K çözünürlük, 1080p’den daha uzun ve daha geniş bir açı ile sizlere film izleme imkanı sunuyor. Birçok kullanıcının 4K deneyimini yaşayarak beğenmesi sayesinde de artık hayatımızda büyük bir yer edinmiş ve oldukça geniş kitlelere yayılan bu 4K çözünürlük ile film keyfinizi 2 kat daha arttırın.

Birçok kullanıcın 4K çözünürlük uygulamasını sevmesi sayesinde de 1080p olarak kullandığınız izleme keyfinizi 2’ye katlayacak olan 4K uygulamasına geçilmiş oldu.

Her açısı ile iki kat daha uzun ve iki kat daha geniş olan 4K teknolojisine sizler de hayran kalacaksınız. Filmlerin bu kadar yüksek çözünürlüklü bir kalitede gösterilmesi sayesinde izlediğiniz ve hayran olduğunuz filmleri bir daha izlemek isteyeceksiniz!

Yüksek çözünürlüğü ve oldukça sevilen görüntü kalitesi sayesinde 4K filmler ve diziler kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilmeye başlandı. Fakat İnternet üzerinde 4K çözünürlükte olan filmler konusunda, ücretsiz bir şekilde izleyebileceğiniz filmler çok az sayıda bulunmakta.

Sizlerde film keyfinizi 4K çözünürlük ile birlikte yaşamak istiyor ve ücretsiz bir şekilde 4K filmlerden yararlanmak istiyorsanız 4kfilmizle.org adlı sitemizi ziyaret edebilisiniz.

Yüksek çözünürlüklü ve oldukça kaliteli filmlerin yanı sıra, dilediğiniz içerik ve kategoride filmler de sitemizde yer almaktadır. Tamamen ücretsiz film içeriklerimizin yanı sıra aynı zamanda 4K film çözünürlüğü sayesinde de dilediğiniz filmi izlerken keyfinizi 2’ye katlayacaksınız.

https://www.4kfilmizle.org/ sitemizde her türlü film kategorisi bulunmakla beraber tüm filmlerimizin görüntü kaliteleri 4K çözünürlüktedir. Aynı zamanda da sizler için sitemizin sağ tarafında bulunan kategori kısmı sayesinde sevdiğiniz film tarzlarını bulmak sizler için hiç de zor olmayacak.

Dram, Erotik, Bilim Kurgu, Komedi, Gerilim, Korku, Fantastik ve daha bir çok kategorimiz ve bu kategoriler içerisinde milyonlarca sayıda filmlerimiz bulunmaktadır. Yeni çıkan filmleri de son derece kaliteli çözünürlükle beraber bulabileceğiniz sitemizde aradığınız her filmi kesinlikle bulacaksınız.

Ücretsiz ve reklamsız bir şekilde izleyebileceğiniz filmlerimizin keyfine asla doyamayacaksınız. Sizler için tamamen kaliteli içerikler ile birlikte yayına sunmuş olduğumuz sitemizi çok seveceksiniz. Filmlerimizin 4K çözünürlüğü sayesinde de dilediğiniz herhangi bir filmi izlerken sıkılmayacak, aksine filmden oldukça keyif alacaksınız.

4K Film İzle sitemiz sizlere kaliteli ve yüksek çözünürlüklü filmler sunmak için yola çıkmış ve bu yolda devam etmektedir. Her içeriğimiz 4K çözünürlüklü olması sayesinde de dilediğiniz filmin 4K özelliği olup olmadığını araştırmanıza gerek olmayacak.

Sizler de 4K’nın büyüleyici keyfinden uzak kalmayın!

Yorumlar