Üç Yol Full İzle (2013)

Telif haklarından dolayı silinmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Benzer filmlere aşağıdan bakabilirsiniz. İyi seyirler.

0
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Üç Yol Full İzle (2013)

Film Türü:

Kategori: Genel

Yapım Yılı:

Filmin adı:

Yapım Yeri:

Yonetmen:

IMDB Puanı: 6.3

Oyuncular: , , , ,

Etiketler: , , , ,


Üç Yol Filmini isteğinize bağlı olarak 1080p ve tek part izleyebilirsiniz. Üç Yol filmini ücretsiz olarak hd ve full hd kalitede ve tek link indirebilirsiniz. Üç Yol filmi imdb’den 6.3 puan almıştır, bu sinema filmi 2014 yılı yapımı olup, filmin yönetmenliğini Faysal Sosyal yapmıştır. Kısaca filmden bahsedersek;
Üç Yol filmi Bünyamin adlı karakterin çocukluktan başlayan ve ileri yaşlara kadar devam eden bir sorunu üzerinde şekillenmiştir. Bünyamin daha küçük bir çocukken kıskançlık duygusu ile tanışmıştır. Kız kardeşi Zeynep ile Babası, kardeşi Yusuf’u çok sevmektedir ve Yusuf’a daha çok ilgi göstermektedir. Bu durumdan Bünyamin çok rahatsız olmuştur. Bir gün oyun oynarlarken kardeşi Zeynep’in ölümüne sebep olur ve bu durumdan dolayı yıllarca yurt dışında yaşar. Bir gün intihar etmeye yeltendiği sırada onu intihardan vazgeçiren insan sayesine hayatı değişecek ve yüzleşemediği korkuları ile yüzleşecektir. İyi seyirler dileriz.

BENZER FILMLER
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?